KONST / Litografier / Färglitografi 12969312
nr 1296 9312
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 54/99. Bladets mått: 41x30 cm
Kondition: saknar glas
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:38:51
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson