MISCELLANEOUS / Mirrors / Spegel & konsol 281019
nr 28 1019
SPEGEL & KONSOL
Lenght: ()
Sent 1800-tal, förgylld, H260
5000
SEK 10800
Monday January 15 2001
at 18:00:00