KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12771239

nr 1277 1239

Etsningar

3 st, Gudar, ramens innermått: 57x41 cm. Signerad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:37:23

25/9 18:12:57 1      Vinnande bud