ART / Oil paintings / Oil painting 15343249
nr 1534 3249
OIL PAINTING
19th century, sjölandskap med ruin, 13x20 cm, outer dimensions including frame: 21x27,
1800-tal, sjölandskap med ruin, 13x20 cm, yttermått inklusive ram: 21x27 cm. Signerad
600
SEK 350
Monday April 17 2023
at 18:33:11
16/4 19:53:52
300 kr
17/4 18:28:11