KONST / Litografier / Färglitografi 14545165
nr 1454 5165
Joaquin Ibanez-Arellano
(f. 1929), Sverige
Signerad, numrerad 38/550, daterad 92. Färglitografi, bildmått: 25x30cm, yttermått inklusive ram: 41x51cm
Joaquin Ibanez-Arellano, katalansk-svensk bildkonstnär född 1929.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:58:19
14/3 18:25:52
Joaquin Ibanez-Arellano
Läs mer om Joaquin Ibanez-Arellano