ART / Lithographs / Litograph in colors 9669067
nr 966 9067
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Karl Höglund (b. 1940), EA-upplaga (konstnärens exemplar), dansande kvinnor, sheet: 57x85,
LITOGRAPH IN COLORS, Karl Höglund (f. 1940), EA-upplaga (konstnärens exemplar), dansande kvinnor, bladets mått: 57x85
Karl Höglund, born 1940, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
2000
SEK 1500
Monday June 8 2015
at 20:00:02
6/6 22:30:35
Karl Höglund
Read more about Karl Höglund