ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15528239
nr 1552 8239
Nyrokoko, 250x72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:59:00
2.000 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.