KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13913239

nr 1391 3239

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad 1901, "Langdale Pikes". Akvarell, 35x45 cm, ej glas, yttermått inklusive ram: 46x56 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:42:49

19/4 18:37:50 1      Vinnande bud