FURNITURE / Tables / Flower pedestal 11676088
nr 1167 6088
FLOWER PEDESTAL
trä och mässing, 1800-tal, höjd: 72 cm, Proveniens: Jean Jahnsson/van der Nootska palatset, slitage.
trä och mässing, 1800-tal, höjd: 72 cm, Proveniens: Jean Jahnsson/van der Nootska palatset
Condition: slitage
1500
SEK 1600
Monday Mars 5 2018
at 19:27:05
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr