ART / Oil paintings / Oil painting 6285499
nr 628 5499
OIL PAINTING
Henri Moretti, 61 x 50, a women, wear, damages.
Henri Moretti, 61 x 50, kvinna
Condition: slitage, skador
100
SEK 850
Monday Mars 8 2010
at 18:36:37
800 kr
150 kr
250 kr
800 kr