KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9098001
nr 909 8001
Akvarell
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Ruiner, motivet: 18 x 25
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 september 2014
kl 18:48:53
350 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr