KONST / Litografier / Färglitografi 12498105
nr 1249 8105
Ralph Judell
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 164/250. Motivet: 34x40
Ralph Judell, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:57:42