KONST / Litografier / Litografi 12691395
nr 1269 1395
Felix Hatz
(1904-1999), Sverige
Litografi, Felix Hatz (1904-1999), Signerad, numrerad 19/30, stilleben. Motivet: 63x47 cm
Felix Hatz, svensk bildkonstnär född 1904, död 1999.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 19:16:28
19/8 12:14:19