KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 14088433
nr 1408 8433
Arvid Knöppel
(1892-1970), Sverige
Kolteckning, Signerad, Björn, yttermått inklusive ram: 45x58cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:31:07
18/7 18:58:38
Arvid Knöppel
Läs mer om Arvid Knöppel