FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 9255123
*
nr 925 5123
ARMCHAIR
Teak,
Teak
Estimate:
600
Sold:
SEK 500
Auction date:
Monday November 17 2014
at 19:44:32
- Bid history
Time
Bidder
Bid
17/11 13:25:33
1
300 kr
17/11 17:34:18
2
350 kr
17/11 17:37:40
3
Vinnande bud
17/11 19:19:21
4
500 kr
17/11 19:19:22
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar teak teakmöbler trä
-
7096 CHAIRS
one pair, Charles & Ray Eames, Plastic Armchair, V..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:20
*
ARMCHAIR
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 925 5123
ARMCHAIR
Teak,
Teak
| Estimate: | 600 |
|---|---|
| Sold: | SEK 500 |
| Auction date: |
Monday November 17 2014 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 17/11 13:25:33 | 1 | 300 kr |
| 17/11 17:34:18 | 2 | 350 kr |
| 17/11 17:37:40 | 3 | Vinnande bud |
| 17/11 19:19:21 | 4 | 500 kr |
| 17/11 19:19:22 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fåtölj karmstol karmstolar stol stolar teak teakmöbler trä
-
7096 CHAIRS
one pair, Charles & Ray Eames, Plastic Armchair, V..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:20



