KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9591824

nr 959 1824

Lasse Stevenfeldt

(1930-2014), Sverige

Oljemålning, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), signerad: "Lars Lars 55", olja på pannå, oramad, 32x42 cm

Kondition: smärre färgbortfall

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 maj 2015
kl 18:00:14

4/5 17:51:48 1      Vinnande bud

Lasse Stevenfeldt

Läs mer om Lasse Stevenfeldt