KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658239
nr 1365 8239
Oidentifierad konstnär. Norge. Porträtt. Ej signerad, bär påskrift a tergo. Olja på pappannå, ca 9,5x8 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:40:48
500 kr
700 kr
700 kr
800 kr