ART / Oil paintings / Oil painting 13658239
nr 1365 8239
OIL PAINTING
unidentified artist. Norway. Portrait. No signature, bär påskrift a tergo. Olja på pappannå, ca 9, 5x8 cm,
Oidentifierad konstnär. Norge. Porträtt. Ej signerad, bär påskrift a tergo. Olja på pappannå, ca 9,5x8 cm
700
SEK 900
Monday December 7 2020
at 19:40:48
500 kr
700 kr
700 kr
800 kr