KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658239

nr 1365 8239

Oidentifierad konstnär. Norge. Porträtt. Ej signerad, bär påskrift a tergo. Olja på pappannå, ca 9,5x8 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 7 december 2020
kl 19:40:48