KONST / Litografier / Färglitografi 13534126
nr 1353 4126
Peter Klasen
(f. 1935)
Färglitografi, Peter Klasen (f. 1935), Signerad, numrerad 100/125. Motivet: 65x48 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:54:19
300 kr
350 kr