KONST / Litografier / Färglitografi 13978109

nr 1397 8109

Bengt Åberg

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Fågel, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 70x55, cm, yttermått inklusive ram: 77x62

Bengt Åberg, svensk målare född 1941.

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:45:18

Bengt Åberg

Läs mer om Bengt Åberg