ART / Oil paintings / Oil painting 10836344
nr 1083 6344
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Kristian Krokfors (b. 1952), Andalusiska olivträd, -97, signed, olja på duk, 100x150 cm, duken tryckskadad.
OIL PAINTING, Kristian Krokfors (f. 1952), Andalusiska olivträd, -97, signerad, olja på duk, 100x150 cm
Condition: duken tryckskadad
Kristian Krokfors, Finnish painter and graphic artist, born 1952.
Withdrawn
Monday January 16 2017
at 20:23:53
Kristian Krokfors
Read more about Kristian Krokfors