KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17308231

nr 1730 8231

Jens Sinding Christensen

(1888-1980), Danmark

Oljemålning, Signerad, Fiskeläge. Olja på duk, 75x60 cm, yttermått inklusive ram: 88x74 cm

Jens Sinding Christensen, född 1888, död 1980, dansk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 13 oktober 2025
kl 19:09:57

Jens Sinding Christensen

Läs mer om Jens Sinding Christensen