MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 12916418
nr 1291 6418
Skrivbyrå
1800-tal, Björk. Bredd: 88, djup: 45 cm, höjd: 90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:09:18
1.000 kr
1.500 kr
1.600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)