ART / Watercolor paintings & Drawings / Gouache 14908102
nr 1490 8102
GOUACHE
Mikael Wetterström, "Lösnummersångest". Signed, dated 1981, 20x13 cm, outer dimensions including frame: ,
Mikael Wetterström, "Lösnummersångest". Signerad, daterad 1981,20x13 cm, yttermått inklusive ram:
SEK 400
Monday September 19 2022
at 19:12:01
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Gouache