FURNITURE / Tables / Gate-leg table 7919786
nr 791 9786
GATE-LEG TABLE
20th century, painted, length: 145, width: 100, height: 77, wear.
1900-tal, bemålat, längd: 145, djup: 100, höjd: 77
Condition: slitage
SEK 600
Monday November 19 2012
at 18:38:08
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr