FURNITURE / Tables / Gate-leg table 7919786

nr 791 9786

GATE-LEG TABLE

20th century, painted, length: 145, width: 100, height: 77, wear.

1900-tal, bemålat, längd: 145, djup: 100, höjd: 77

Condition: slitage

SEK 600

Monday November 19 2012
at 18:38:08