KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13095227
nr 1309 5227
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Jan Rhodin (f. 1938), "Sparvhök", Motivet. 38x30 cm. Signerad
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:45:06
24/2 19:11:34