GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 11031473
nr 1103 1473
DINNER SET
Rörstrand, Sweden, Japan, ca, 45 del, wear, damages, missfärgningar, repairs.
Rörstrand, Japan, ca, 45 del
Condition: slitage, skador, missfärgningar, lagningar
1000
SEK 700
Monday April 24 2017
at 20:28:55
22/4 10:46:51
600 kr
24/4 20:23:53
Rörstrand