GLASS & CERAMICS / Ceramics / Parti kina 8737763

nr 873 7763

Parti kina

18th/19th century, 9 tallrikar + vase, diameter: 23, height: 18, nagg.

1700-/1800-tal, 9 tallrikar + vas, diameter: 23, höjd: 18

Condition: nagg

800

SEK 5200

Monday February 3 2014
at 19:00:58