KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7361097
nr 736 1097
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), "Sängpallen", signerad, motivets mått: 24, 9x19, 8
Kondition: Hjert & Hjert No:273
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.500 kr
måndag 30 januari 2012
5.200 kr
3.100 kr
5.200 kr
5.300 kr
5.400 kr
- Klassiska
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn