KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14829104

nr 1482 9104

Kustmotiv. Signerad, kust. Olja på pannå, 15x31 cm, yttermått inklusive ram: 30x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 19:29:10