KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Träsnitt 5736172
nr 573 6172
Träsnitt
Japan 1800-tal 36x23
Kondition: vikskador
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 mars 2009
kl 18:34:59
100 kr
150 kr
250 kr
550 kr
400 kr
550 kr