KONST / Ramar / Ram 9671005

nr 967 1005

Ram

Förgylld, 1800-tal, ramens innermått: 35x45

Kondition: skadad

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 15 juni 2015
kl 20:38:19

Tilgman Keramik