ART / Lithographs / Litograph in colors 12113112
nr 1211 3112
Jockum Nordström
(f. 1963), Sverige
Jockum Nordström (b. 1963), Sweden. "Vart tog dom vägen?". Signed, dated 2002, numbered 82/150. Subject: 47x59 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Vart tog dom vägen?". Signerad, daterad 2002, numrerad 82/150. Motivet: 47x59 cm
Jockum Nordström, Swedish painter, born 1963.
6000
SEK 5000
Monday October 22 2018
at 18:10:27
15/10 08:23:22
- Thema-auction
Oct 22
Read more about Grafik