KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 6104683

nr 610 4683

Blyertsteckning

signerad CH-57, Constantin Hansen?, 17x21

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 16 november 2009
kl 18:35:20