MÖBLER / Soffor / Soffa 10948359

nr 1094 8359

Soffa

England, Skinn, längd: 206 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 6 mars 2017
kl 19:03:08

6/3 16:46:50 1      Vinnande bud