KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482109

nr 1548 2109

Willy Rodhe

(f. 1886), Sverige

Oljemålning, Grön oas. Monogramsignerad. Olja på pannå, 20x23 cm, yttermått inklusive ram: 30x34 cm

Willy Rodhe, svensk bildkonstnär född Herdin 1886.

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 19 juni 2023
kl 19:09:47

  • Tema
  • 19 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Willy Rodhe

Läs mer om Willy Rodhe