KONST / Litografier / Färglitografi 12544571
*
nr 1254 4571
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Färglitografi, Signerad, numrerad 68/175, bladets mått: 80x60
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2019
kl 20:27:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 23:37:20
1
100 kr
13/5 18:08:29
2
150 kr
13/5 18:28:06
3
200 kr
13/5 19:28:33
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Robert Benson
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Läs mer om Robert Benson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad robert benson storbritannien
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:59
-
9025 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:36
-
9233 Färglitografi
Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:08
-
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:13
-
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:19
-
9354 Färglitografi
Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:56
*
Robert Benson
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Läs mer om Robert Benson
nr 1254 4571
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Färglitografi, Signerad, numrerad 68/175, bladets mått: 80x60
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/5 23:37:20 | 1 | 100 kr |
| 13/5 18:08:29 | 2 | 150 kr |
| 13/5 18:28:06 | 3 | 200 kr |
| 13/5 19:28:33 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Robert Benson
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.Läs mer om Robert Benson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad robert benson storbritannien
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:59 -
9025 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:36 -
9233 Färglitografi
Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:08
-
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:13 -
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:19 -
9354 Färglitografi
Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:56



