KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14098574
nr 1409 8574
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, -94. Motivet: 66x49, yttermått inklusive ram: 87x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:19:50
26/7 22:49:08
100 kr
2/8 19:08:08