![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Diverse / Tidningsställ 11108070
*
nr 1110 8070
Tidningsställ
1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:30:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/5 13:41:04
1
300 kr
21/5 15:09:52
2
250 kr
21/5 15:09:52
1
300 kr (Budbetjänt)
21/5 15:10:19
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: tidningsställ
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:53
-
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:48
-
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:19
-
5276 Bricka
Jugend, Koppar, 47x60 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31
-
5285 Fat
cloisonnéarbete. Diameter: 31 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:18
-
5052 Fat
mässing. Längd: 57cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31
*
Tidningsställ
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8070
Tidningsställ
1950-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/5 13:41:04 | 1 | 300 kr |
21/5 15:09:52 | 2 | 250 kr |
21/5 15:09:52 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
21/5 15:10:19 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{46E69EE3-B09D-4A12-9CFC-FD073B06049C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: tidningsställ
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:53 -
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:48 -
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:19
-
5276 Bricka
Jugend, Koppar, 47x60 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31 -
5285 Fat
cloisonnéarbete. Diameter: 31 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:18 -
5052 Fat
mässing. Längd: 57cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31