KONST / Litografier / Färglitografi 8816453
nr 881 6453
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), signerad, motivet: 54x69
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 17 mars 2014
kl 19:13:28
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm