KONST / Litografier / Färglitografi 15538208
nr 1553 8208
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 12/47. Färglitografi, handkolorerad, bildmått: 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 64x82 cm
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:32:38
31/7 18:07:47