MÖBLER / Bord / Månbord 14571019
nr 1457 1019
Månbord
1800-tal, mahogny. Diameter: 130cm. Höjd: 75 cm, 2 delar, 2st iläggsskivor, 60+ 100cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:56:42
25/3 13:43:47
2.000 kr
28/3 16:28:31