MISCELLANEOUS / Mirrors / Shaving-mirror 15443098

nr 1544 3098

SHAVING-MIRROR

19th century, mahogany. Width: 30 cm, height: 38 cm, wear.

1800-tal, mahogny. Bredd: 30 cm, höjd: 38 cm

Condition: slitage

300

SEK 100

Monday May 29 2023
at 18:03:23

23/5 10:13:04 1      Vinnande bud