KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12419594

nr 1241 9594

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad VSL. Olja på pannå, 11x16

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:28:31