ÖVRIGT / Mattor / Röllakan 16197255
nr 1619 7255
Röllakan
141x191 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:09:22
13/5 06:57:42
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor