MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnväggskåp 16305289
nr 1630 5289
Hörnväggskåp
mahogny, 1800-tal. Höjd: 58 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:28:48
150 kr