KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16783521
nr 1678 3521
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Kvinna i hatt och rock. Olja på pannå, 19x11 cm, yttermått inklusive ram: 28x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 februari 2025
kl 20:49:55
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)