KONST / Litografier / Litografi 15362031
nr 1536 2031
Karl Mårtens
(f. 1956), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 226/286, Uggla. Bildmått: 61x42 cm, yttermått inklusive ram: 78x58 cm
Karl Mårtens, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:58:20
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
24 apr