ART / Lithographs / Litograph in colors 12113027
nr 1211 3027
Lars Karlsson Frost
(f. 1958), Sverige
Lars Karlsson, studie av en studie. Signed, numbered 163/290. Signed, dated -94. Subject: 40x29 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Lars Karlsson, studie av en studie. Signerad, numrerad 163/290. Signerad, daterad -94. Motivet: 40x29 cm
Lars Karlsson, Swedish painter born 1958.
Withdrawn
Monday October 22 2018
at 19:14:11
- Thema-auction
Oct 22
Read more about Grafik