KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 17142451

nr 1714 2451

Tusch

Thomas Theodor Heine (1867-1948), Tyskland, Monogramsignerad, yttermått inklusive ram: 39x35 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 28 juli 2025
kl 18:54:10