KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385675
nr 1338 5675
Tommy Hilding
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, Lada i sommarlandskap. Signerad, daterad -80. Olja på duk. 90x100 cm
Tommy Hilding, svensk bildkonstnär född 1954.
måndag 27 juli 2020
kl 20:50:00